Collection: Eco Household

  • DIY Wax Block
    DIY Wax Block
    Regular price
    $17.90
    Sale price
    $17.90
    Unit price
    per 
  • Create Your Own Honey Wrap
    Create Your Own Honey Wrap
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $35.90
    Unit price
    per 
  • 1KG - Reusable Jar Laundry Powder
    1KG - Reusable Jar Laundry Powder
    Regular price
    $19.90
    Sale price
    $19.90
    Unit price
    per 
  • If You Care Sandwich Bags
    If You Care Sandwich Bags
    Regular price
    $12.90
    Sale price
    $12.90
    Unit price
    per 
  • If You Care Household Gloves - Medium
    If You Care Household Gloves - Medium
    Regular price
    $10.90
    Sale price
    $10.90
    Unit price
    per 
  • If You Care Reusable Paper Towels
    If You Care Reusable Paper Towels
    Regular price
    $24.90
    Sale price
    $24.90
    Unit price
    per 
  • If You Care Tall Kitchen Bags (49.2L)
    If You Care Tall Kitchen Bags (49.2L)
    Regular price
    $14.90
    Sale price
    $14.90
    Unit price
    per 
  • If You Care Food Waste Bags (11.4L)
    If You Care Food Waste Bags (11.4L)
    Regular price
    $14.90
    Sale price
    $14.90
    Unit price
    per 
  • Goodie Bags
    Goodie Bags
    Regular price
    $23.50
    Sale price
    $23.50
    Unit price
    per 
  • Cutlery Pack - Essentials - Was $27.90 Now
    Cutlery Pack - Essentials - Was $27.90 Now
    Regular price
    $13.90
    Sale price
    $13.90
    Unit price
    per 
  • Metal Clothes Pegs
    Metal Clothes Pegs
    Regular price
    $27.90
    Sale price
    $27.90
    Unit price
    per 
  • Camel Straw - Single Glass
    Camel Straw - Single Glass
    Regular price
    $5.50
    Sale price
    $5.50
    Unit price
    per 
  • Camel Glass Straws - 4 pack w 2 Cleaners
    Camel Glass Straws - 4 pack w 2 Cleaners
    Regular price
    $19.90
    Sale price
    $19.90
    Unit price
    per 
  • Reusable Cocktail Straws
    Reusable Cocktail Straws
    Regular price
    $26.90
    Sale price
    $26.90
    Unit price
    per 
  • Honey Wrap - 3 Pack
    Honey Wrap - 3 Pack
    Regular price
    $35.90
    Sale price
    $35.90
    Unit price
    per 
  • My Vita Bag - Reusable Produce Bags
    My Vita Bag - Reusable Produce Bags
    Regular price
    $16.00
    Sale price
    $16.00
    Unit price
    per 
  • The Swag - Long
    The Swag - Long
    Regular price
    $21.90
    Sale price
    $21.90
    Unit price
    per 
  • Reusable Drinking Straws - Rose Gold Mixed Pack
    Reusable Drinking Straws - Rose Gold Mixed Pack
    Regular price
    $26.90
    Sale price
    $26.90
    Unit price
    per